TERA KIIDAB

Emakeelepäevale pühendatud ülelinnalisel 3. – 4. klassidele mõeldud kirjandusvõistlusel Lutsu raamatukogus saavutasid meie kooli 3. k klassi võistkonnad koosseisus:

Omar Piho, Richard Järvis ja Laura Anni Rahuoja – 3. koha

Ramilda Vaher, Triin Aun ja Sander Kont – 4. koha.

Palju õnne!

Aitäh õpetaja Kaie Kubrile juhendamise eest!

TERA KIIDAB

Tartu linna 8. – 9. klasside kästööolümpiaadil osales meie kooli õpilane

Charleen Konsa 8. klassist ja saavutas 5. koha.

Palju õnne!

Aitäh õpetaja Regina Paile juhendamise eest.

TERA KIIDAB

Meil  toimus ülekooliline nutiviktoriin „TERA nutiviki“

Küsimused olid seotud nutimaailma võimalustega ning ohtudega.

1–  2. koht läks jagamisele: võistkond Hapukurk (Tõnis Merila ja Kaspar Orgla) ja võistkond Õunaussid (Arabella Pard, Liisa Karola Karu, Maria Jõesalu).

3. –  4. koht läks jagamisele: võistkond Kollased kärbsed (William Lõhmus, Siim Kasenõmm ja Alexandr Gaidutsik) ja võistkond Tera (Eliise Jõesalu).

Täname kõiki osalejaid!

Loe edasi >

TERA KIIDAB

Meie kooli tubli õpilane

Katriina Jürimäe 6. a klassist

saavutas Tartu linna matemaatikaolümpiaadil I koha.

Palju õnne!

Aitäh õpetaja Erli Kontkarile juhendamise eest.

TERA KIIDAB

Tartu linna ja maakonna üldhariduskoolide kunstiolümpiaadi piirkonnavoorus osales

Katarina Mürk

ja saavutas seal 5. koha!

Palju õnne!

Aitäh õpetaja Keret Altperele juhendamise eest.

TERA KIIDAB

Tartu koolidevahelisel mängul “Sõnasõda” osalenud meie kooli õpilased

Maria Oper,

Emily Riismandel,

Helena Lindeberg ja

Karl Pärn

saavutasid võistkondliku II koha.

Palju õnne!

Aitäh õpetaja Eneli Liblikule juhendamise eest!

TERA KIIDAB

Meie tublid 1. klassi õpilased:

Mona Maasikas 1. a

Iko Pitsi 1. l

saavutasid Tartu linna 1. klasside võistlusmängus KAHOOT 2017 III koha.

Palju õnne!

Aitäh õpetajatele Ly Org ja Anu Jõgiaas juhendamise eest!

TERA KIIDAB

Meie kooli tublid õpilased saavutasid Tartu linna inimeseõpetuse olümpiaadil järgmised tulemused:

Madli Maran (5. klass) – 2. koht

Elis Sarapuu (5. klass) – 8. koht

Emily Riismandel (6. klass) – 6. koht

Uku Luhamaa (6. klass) – 8. koht

Charleen Konsa (8. klass) – 5. koht

Palju õnne!

Aitäh õpetaja Kristi Adossonile juhendamise Loe edasi >

TERA KIIDAB

Meie tubli õpilane

Markus Ühtigi 9. klassist saavutas ühiskonnaõpetuse olümpiaadil elektroonilises voorus II koha (889 osaleja hulgas)

Palju õnne!

Aitäh õpetaja Astrid Tiidebergile juhendamise eest!

TERA KIIDAB

Meie tublid õpilased osalesid Tartu linna käsitöö konkusil “Kaunis pidulaud” ja saavutasid seal

Mirtel Teder 4. b I koht

Elis Sarapuu 5. a IV-VI  koht.

Palju õnne!

Aitäh õpetajatele Regina Pai ja  Keret Altpere juhendamise eest.