Kontaktid

Asukoht: Tähe 4, 51010 TARTU

Sissekäik korpuse vasakul pool.

Kantselei avatud 9.00 – 15.00.

Üldtelefon, juhiabi-sekretär Kersti Kaplinski : 504 2844
e-post info@tera.tartu.ee

TEHES juhatuse esimees Andrus Kuusmann: 501 2920
e-post andrus.kuusmann@tera.tartu.ee

TERA nõukogu esimees Urmo Uiboleht: 5625 2362
e-post urmo.uiboleht@tera.tartu.ee

Direktor Marjeta Venno: 524 6878
e-post marjeta.venno@tera.tartu.ee

Haldusjuht Urmas Pai: 56 695 503
e-post urmas.pai@tera.tartu.ee

Eelkooli õppetöö korraldaja Thea Simmerman: 554 6988
e-post thea.simmerman@tera.tartu.ee

Noorema kooliosa (1.-4. kl) õppekorraldaja Karen Kärtmann
e-post karen.kartmann@tera.tartu.ee

Vanema kooliosa (5.-9. kl) õppekorraldaja Erli Kontkar
e-post erli.kontkar@tera.tartu.ee

Psühholoog Katriin Hunt: 5551 4815
e-post katriin.hunt@tera.tartu.ee

Huvijuht Anu Liiv: 5561 1596
e-post anu.liiv@tera.tartu.ee

Kooliõde Maimu Raiemaa: 5556 3907

Võõrkeelsete koolituste koordinaator Taavi Kreitsmann
e-post  taavi.kreitsmann@tera.tartu.ee

IKT-juht Henrik Uba
e-post henrik.uba@tera.tartu.ee

Raamatupidajad:

Pilvi Raidlo: 5830 0359; Anu Arold
e-post raamatupidamine@tera.tartu.ee

 

Klassijuhatajad

1.a klass – Kaie Kubri
e-post: kaie.kubri@tera.tartu.ee

1. e klass – Kerstin Kekišev
e-post: kerstin.kekisev@tera.tartu.ee

1.i klass – Inge Arnold
e-post: inge.arnold@tera.tartu.ee

1.r klass – Juta Tarmak-Vend
e-post: juta.tarmak-vend@tera.tartu.ee

1.t klass – Triinu Keem
e-post: triinu.keem@tera.tartu.ee

2.a klass – Anu Jõgiaas
e-post: anu.jogiaas@tera.tartu.ee

2.l klass – Ly Org
e-post: ly.org@tera.tartu.ee

2.t klass – Thea Simmerman
e-post: thea.simmerman@tera.tartu.ee

3.k klass – Katri Sikk
e-post: katri.sikk@tera.tartu.ee

3.p klass – Karen Kärtmann
e-post: karen.kartmann@tera.tartu.ee

3.ü klass – Ülle Liivaoja
e-post: ylle.liivaoja@tera.tartu.ee

4.t klass – Karol Tšarnetski
e-post: karol.tsarnetski@tera.tartu.ee

4.k klass – Marge Lahe
e-post: marge.lahe@tera.tartu.ee

4.r klass – Regina Pai
e-post: regina.pai@tera.tartu.ee

5.a klass – Eneli Liblik
e-post: eneli.liblik@tera.tartu.ee

5.b klass – Kertu Kuusksalu
e-post: kertu.kuusksalu@tera.tartu.ee

6.a klass – Piret Tomson
e-post: piret.tomson@tera.tartu.ee

6.b klass – Tanel Pärnamets
e-post: tanel.parnamets@tera.tartu.ee

7.a klass – Hedvy Arula
e-post: hedvy.arula@tera.tartu.ee

7.b klass – Kristi Laanesoo
e-post: kristi.laanesoo@tera.tartu.ee

8.a klass – Merle Pindmaa
e-post: merle.pindmaa@tera.tartu.ee

8.b klass – Kristi Kartašev
e-post: kristi.kartasev@tera.tartu.ee

9. klass – Theana Teder
e-post: theana.teder@tera.tartu.ee

Ametlikud rekvisiidid:
Äriregistri nr: 80248330
Ettevõtte nimi: MTÜ Tartu Erahariduse Edendamise Selts

IBAN nr: EE 642200221036452663

SWIFT/BIC: HABAEE2X

Pank: Swedbank, a/a EE64 2200 2210 3645 2663 (TERA õppetasu)

 

2611201024915_IMG_1888