Humanitaarained

 

 

 

 

Astrid Tiideberg
Õpetab ajalugu ning ühiskonnaõpetust.

e-post: astrid.tiideberg@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

Eerika Naison
Õpetab eesti ja vene keelt ning tegeleb õpiabiga.

e-post: eerika.naison@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eneli Liblik
Õpetab eesti keelt ja kirjandust ning on  5. a klassi klassijuhataja.

e-post: eneli.liblik@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

Hanna-Stina Vigel
Õpetab eesti keelt ja kirjandust.

e-post: hanna-stina.vigel@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hedvy Arula
Õpetab prantsuse keelt ja on 7.a klassijuhataja.

e-post: hedvy.arula@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Helena Sallert
Õpetab inglise keelt.

e-post: helena.sallert@tera.tartu.ee

 

 

õp-2

 

 

 

 

 

 

 

 

Janice Viinalass
Õpetab inglise keelt.

e-post: janice.viinalass@tera.tartu.ee

 

 

38805184716

 

 

 

 

 

 

 

Karol Tšarnetski
Õpetab saksa keelt ja on 4. t klassi klassijuhataja.

e-post: karol.tsarnetski@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kadi Kuusmann
Õpetab saksa keelt (on hetkel koolitööst eemal).

e-post: kadi.kuusmann@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

Kristi Kartašev
Õpetab inglise keelt ja on 8.b kl klassijuhataja.

e-post: kristi.kartasev@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meeri Roodus
Õpetab inglise keelt.

e-post: meeri.roodus@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Merike Palopson
Õpetab inglise keelt.

e-post: merike.palopson@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Merle Pindmaa
Õpetab eesti keelt ja kirjandust ning on 8. a klassi klassijuhataja.

e-post: merle.pindmaa@tera.tartu.ee

 

 

Nele Litvinova

 

 

 

 

 

 

 

 

Nele Litvinova
Õpetab inglise keelt.

e-post: nele.litvinova@tera.tartu.ee

 

 

Piret Tomson

 

 

 

 

 

 

 

 

Piret Tomson
Õpetab inglise keelt ja on 6.a klassi klassijuhataja.

e-post: piret.tomson@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

Ruth Semerik
Õpetab inglise keelt.

e-post: ruth.semerik@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taavi Kreitsmann
Õpetab inglise keelt.

e-post: taavi.kreitsmann@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Liisa Liivak
Õpetab inglise keelt (on hetkel koolitööst eemal).

e-post: liisa.liivak@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Theana Teder
Õpetab vene keelt ja on 9. kl klassijuhataja.

e-post: theana.teder@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inga Mander
Õpetab vene keelt (on hetkel koolitööst eemal).

e-post: inga.mander@tera.tartu.ee

 

 

 

Irina Dragunina
Õpetab vene keelt.

e-post: irina.dragunina@tera.tartu.ee

 

Olga Jagintseva
Õpetab vene keelt.

e-post: olga.jagintseva@tera.tartu.ee