Juhtkond ja tugipersonal

 

 

 

 

 

 

 

 

Urmo Uiboleht

TERA nõukogu esimees
e-post urmo.uiboleht@tera.tartu.ee
tel 5625 2362

 

8280

 

 

 

 

Marjeta Venno

Direktor ja praktikakoordinaator
e-post: marjeta.venno@tera.tartu.ee
tel 524 6878

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Erli Kontkar
Vanema kooliosa õppekorraldaja ja õpetab matemaatikat.

e-post: erli.kontkar@tera.tartu.ee

 

 

Anu Joon

 

 

 

 

 

 

 

 

Anu Joon
Inglise keele õpetajate mentor.

e-post: anu.joon@tera.tartu.ee

 

 

1.sept-7301

 

 

 

 

 

 

 

 

Anu Liiv
Huvijuht

e-post: anu.liiv@tera.tartu.ee

 

 

Kersti Kaplinski

 

 

 

 

 

 

 

 

Kersti Kaplinski
Juhiabi-sekretär

e-post: kersti.kaplinski@tera.tartu.ee
tel 504 2844

 

Pilvi Raidlo

 

 

 

 

 

Pilvi Raidlo
Raamatupidaja

e-post: raamatupidamine@tera.tartu.ee

 

 

Anu Arold
Raamatupidaja

e-post: raamatupidamine@tera.tartu.ee

 

Katriin Hunt

 

 

 

 

 

 

 

 

Katriin Hunt
Psühholoog

e-mail: katriin.hunt@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Laine Otsa
Koolitädi

 

 

1.sept-7747

 

 

 

 

 

Urmas Pai
Haldusjuht
e-post: urmas.pai@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Annika Leppsaar
tehnoloogia nõustaja

e-post: annika.leppsaar@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Henrik Uba
IKT juht
e-post: henrik.uba@tera.tartu.ee