Klassiõpetajad

 

 

 

 

 

 

 

Kaie Kubri
1. a kl klassijuhataja ning eelkooli õpetaja.

e-post: kaie.kubri@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

Kerstin Kekišev
1. e kl klassijuhataja

e-post: kerstin.kekisev@tera.tartu.ee

 

Aktus-128

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inge Arnold
1. i kl klassijuhataja.

e-post: inge.arnold@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Riinika Rosanov
Klassiõpetaja (on hetkel koolitööst eemal)

e-post: riinika.rosanov@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Triinu Keem
1. t kl klassijuhataja LõunaTERAs

e-post: triinu.keem@tera.tartu.ee

 

 

 

8287

 

 

 

 

 

 

 

 

Anu Jõgiaas
2.a kl klassijuhataja

e-post: anu.jogiaas@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ly Org
2.l kl klassijuhataja ja eelkooli õpetaja.

e-post: ly.org@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Thea Simmerman
2.t kl klassijuhataja ning eel- ja lastekooli koordinaator ja õpetaja.

e-post: thea.simmerman@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Katri Sikk
3.k kl kassijuhataja

e-post: katri.sikk@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karen Kärtmann

3.p kl  klassijuhataja, noorema kooliosa õppetöö korraldaja.

e-post: karen.kartmann@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ülle Liivaoja
3.ü kl klassijuhataja ja lastekooli õpetaja.

e-post: ylle.liivaoja@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Silva Kolk
loovainete õpetaja LõunaTERAs

e-post: silva.kolk@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Raili Isak
Logopeed, tegeleb kõneravi ja õpiabiga, eelkooli inglise keele õpetaja.

e-post: raili.isak@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Airi Holm

Klassiõpetaja (on koolitööst eemal)

e-post: airi.holm@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Piret Kimmel
Klassiõpetaja (on hetkel koolitööst eemal)

e-post: piret.kimmel@tera.tartu.ee

 

 

 

Juta Tarmak-Vend

1.r klassi klassiõpetaja LõunaTERAs

e-post: juta.tarmak-vend@tera.tartu.ee