Oskusained

6823

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anne Mägi
Õpetab kehalist kasvatust.

 

 

 

 

 

 

Ilme Tiik
Õpetab seltskonnatantsu.

e-post: ilme.tiik@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keret Altpere
Õpetab kunstiõpetust ja käsitööd.

e-post: keret.altpere@tera.tartu.ee

 

 

martiina

 

 

 

 

 

 

 

 

Martiina Niilits
Õpetab kehalist kasvatust.

e-post: martiina.niilits@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Priit Kärg
Õpetab kehalist kasvatust.

e-post: priit.karg@tera.tartu.ee

 

 

Regina Pai

 

 

 

 

Regina Pai
On huvitundide ja PäevaTERA korraldaja ning käsitööõpetaja. 4. r kl klassijuhataja.
e-post: regina.pai@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sirje Nooska
Õpetab muusikat.

e-post: sirje.nooska@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taivo Mägi
Õpetab kehalist kasvatust.

e-post: taivo@ekjl.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vambola Viljasoo
Õpetab töö- ja tehnoloogiaõpetust.

e-post: vambola.viljasoo@tera.tartu.ee