Reaalained

 

 

 

 

 

Annaliisa Asula
Õpetab matemaatikat.

e-post: annaliisa.asula@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

Egle Tamm
Õpetab matemaatikat.

e-post: egle.tamm@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kerri Gertrud Vestberg
Õpetab matemaatikat.

e-post: kerrigertrud.vestberg@tera.tartu.ee

 

 

8229

 

 

 

 

 

 

 

Kertu Kuusksalu
Õpetab loodusõpetust, on 5.b kl klassijuhataja.

e-post kertu.kuusksalu@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kristi Laanesoo
Õpetab loodusõpetust, bioloogiat, inimeseõpetust ja keemiat
ning on 7.b klassijuhataja.

e-post: kristi.laanesoo@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Madis Tuul
Õpetab füüsikat.

e-post: madis.tuul@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marge Lahe
Õpetab matemaatikat, on 4.k klassi klassijuhataja.

e-post: marge.lahe@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tanel Pärnamets
Õpetab bioloogiat, loodusõpetust ja geograafiat. 6.b kl klassijuhataja.

e-post: tanel.parnamets@tera.tartu.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

Terttu Tammaru
Õpetab matemaatikat.

e-post: terttu.tammaru@tera.tartu.ee