TERA KIIDAB

Meie kooli tublid õpilased saavutasid Tartu linna inimeseõpetuse olümpiaadil järgmised tulemused:

Madli Maran (5. klass) – 2. koht

Elis Sarapuu (5. klass) – 8. koht

Emily Riismandel (6. klass) – 6. koht

Uku Luhamaa (6. klass) – 8. koht

Charleen Konsa (8. klass) – 5. koht

Palju õnne!

Aitäh õpetaja Kristi Adossonile juhendamise Loe edasi >

TERA KIIDAB

Meie tubli õpilane

Markus Ühtigi 9. klassist saavutas ühiskonnaõpetuse olümpiaadil elektroonilises voorus II koha (889 osaleja hulgas)

Palju õnne!

Aitäh õpetaja Astrid Tiidebergile juhendamise eest!

TERA KIIDAB

Meie tublid õpilased osalesid Tartu linna käsitöö konkusil “Kaunis pidulaud” ja saavutasid seal

Mirtel Teder 4. b I koht

Elis Sarapuu 5. a IV-VI  koht.

Palju õnne!

Aitäh õpetajatele Regina Pai ja  Keret Altpere juhendamise eest.

TERA KIIDAB

Meie kooli tublid noored disainerid saavutasid vabariiklikul konkursil “NODI-noored disainivad 2017”

 Leen Vallikivi 5. b – I-III koha

Maria Oper 6. b – žürii eripreemia

Palju õnne!

Aitäh õpetaja Regina Paile juhendamise eest!

 

TERA KIIDAB

Meie kooli õpilased esinesid edukalt

Tartu linna geograafia olümpiaadil:

Toomas Tanel Tammer – 7. koht

Jonathan Darvish-Kojori – 10. – 11. koht

Palju õnne!

Aitäh õpetaja Tanel Pärnametsale juhendamise eest.

 

TERA KIIDAB

Meie kooli tublid 1. klasside õpilased:

 

Kutt Kaarel Külvet 1. l  Hugo Mägi 1. a  Mattias Saadla 1. a  Henri Lindeberg 1.  t saavutasid Tartu linna 1. klasside koostöömängus “Mõtelda on mõnus” 7. koha. Palju õnne! Aitäh õpetajatele Anu Jõgiaas, Ly Org ja Thea Simmerman juhendamise eest!

TERA KIIDAB

Meie kooli 9. klassi õpilane

Markus Ühtigi

saavutas Tartu bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoorus IV koha.

Palju õnne!

Aitäh õpetajatele Kristi Adossonile ja Tanel Pärnametsale juhendamise eest.

TERA KIIDAB

Meie kooli 3. k klassi õpilane

Erik Johannes Lehes

saavutas Mõttespordi online olümpiaadil males VII koha.

Palju õnne!

Aitäh juhendajatele Andres Karba ja Aksel Rei.

TERA KIIDAB

Meie kooli õpilased:

Sonja Sareal

Leen Vallikivi

Mattias Kivastik

saavutasid Tartu linna 5. klasside inglise keele viktoriinil I – II koha.

Palju õnne!

Aitäh õpetaja Piret Tomsonile juhendamise eest.

TERA KIIDAB

Meie kooli 7. a klassi õpilane

Marta Kreegipuu

saavutas Tartu linna 6. – 7. klasside käsitöö konkursil 3. koha.

Palju õnne!

Aitäh õpetaja Keret Altperele juhendamise eest.